KONST / Litografier / Färglitografi 11755512
nr 1175 5512
Elin Källman
(f. 1977), Sverige
Färglitografi, Modell. Signerad, numrerad 69/190, motivet: 33x26 cm
Elin Källman, svensk bildkonstnär född 1977.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 16 april 2018
kl 19:05:41
150 kr
1.000 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)